Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szkájrim: Vámpír vagy Vérfarka...

Szkájrim: Vámpír vagy Vérfarkas lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Jó kérdés mi?

Mintha úgy olvastam volna, hogy ha Harcos kaszttal van az ember akkor a Vérfarkas a megfelelő választás, ha Mágusfélével akkor meg a Vámpír.


Ki mit tud erről?

Illetve mik ennek a két fajnak a legjobb tulajdonságai?



2014. júl. 23. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vérfarkas a vámpír szär gyenge vagy a napon és nem tudsz sprintelni nappal vagyis én az egyik haveromtól ezt hallotam de lehet csak hazudott :D

Vámpír: [link]

A vámpíros oldalon írnak a vérfakasokról is valamit.

2014. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Találtam mindeketőről :D [link]
2014. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem vámpírral és tényleg nem lehet futni egy idő után nappal igaz hogy este erősebb vagy de ha az emberek meglátnak rögtön támadnak és így küldetéseket se lehetett csinálni.. a szürkeszakálúakkal beszélnem kelett erre ők meg elkezdtek fujdogálni amint megláttak....... :D
2014. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor a Vámpírral csak éjszaka éri meg küldetésezni, a Vérfarkasnál meg egy csomó negatív dolgot találtam:


Nincs "kipihenve" hatás, semmilyen formában

Naponta egyszer lehet csak átváltozni

Átváltozás szemtanúkkal 1000 bounty (remek, 1000 csak mert meglát valaki)

Táska, gyorsutazás, varázslatok nem elérhetőek

Ahogy, hogy vérfarkas formában maradj, enned kell (csak humanoidokat lehet

Visszaváltozáskor meztelen leszel, fegyver nélkül

2014. júl. 23. 14:21
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Először is: a "Szkájrim" nagyon fájt!

Másodszor: a vámpír is ellehet a napon egy kicsit, ha étkezett előtte. Ha sokáig nem szív vért, akkor kezdenek az NPC tartózkodni a karakteredtől, de ha rendesen vacsizol, akkor semmi gond nem lehet az interakciókkal.

Másrészt: a Dawnguardal bekerült a Vampire Lord, ami hasonló átváltozásos formát ad pluszba, mint a vérfarkas, képességekkel, egy külön skill-fával (amit csak Vampire Lord módban lehet elérni/fejleszteni). Valamint az "alap" vérfarkasok is kapnak egy skill-fát, a fentiekhez hasonló módon lehet fejleszteni ezt a módot. A többi pozitívum-negatívum marad (a visszaváltozás azért nem nagy cucc, mert inventory-dban meg lesz minden hordott tárgyad, csak újra fel kell szerelni).

2014. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
"Táska, gyorsutazás, varázslatok nem elérhetőek" ezek csak akkor nem érhedők el ha vérfarkas formában vagy. De átlagosan elérhetők.
2014. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hehe direkt írtam így: Szkájrim :DD

Alig várom már, hogy összegyűjtsem a pénzt egy PS3-ra. :))

2014. júl. 23. 14:55
 8/12 anonim ***** válasza:
A PC sokkal jobb :D
2014. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet, de nem akarok 300 000ft-os gépet venni.

És a modolásokhoz se értek, letölteni ezt-azt, átnevezni, átmásolni, nem vagyok egy számtech zseni. Maximum akkor vállalnám be a PC-t ha valaki leszedné rá nekem a modokat meg ilyeneket. :))

2014. júl. 23. 15:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele de raktam ösze 90000 ért egy olyan gépet amimi viszi a Bf4 maxon és nem is volt semmi akciós.
2014. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!