Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 14 ultimate teamben...

FIFA 14 ultimate teamben melyik kártyát éri megvenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Xboxomon régóta tolom online a fifát, de most kezdtem csak foglalkozni az ultimate teammel. Ami azt illeti, elég gyenge csapatom van, sőt ... 55-65-ös játékosok, itt ott 1-2 darab 72-75 játékos. Amint hallottam sokaktól, hogy nem éri meg kártyapaklit venni. Aztán rátaláltam a transfer listre, ahol olyan játékost tudok venni, amilyet szeretnék. Csak azt nem értem, hogy van egy adott játékos, arany kártya, és sokuknak eltérő az ára. A kártyán viszont rajta vannak olyanok, hogy Basic, Hawk, Sniper, Architect. Ezeknek nagy jelentősége van?

Megéri 1000,1200 goldért venni játékosokat, vagy inkább drágábban (12 ezer,20 ezer)? Itt gondolok ilyen 82-85 játékosokra. Egyébként angol első osztályból szeretnék összedobni egy csapatot. Kezdő 11-et meglehetne csinálni 20-25 ezerből? Ha minden játékos kb. átlagba 82-85-ös lenne? Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)



2014. júl. 23. 20:23
 1/2 anonim válasza:
Nekem is Premier League-es csapatom van, kb 35-40 ezer volt a kezdő. Cech - Baines, Vidic, Koscielny, Johnson - Carrick, Wilshere - Kagawa, Santi Cazorla - Chicharito, Sturridge. 83-as az átlag, kb 3000 arany átlagba egy játékos, de ha jobb játékosokat szeretnél venni, pl van Persie, Yaya Touré, David Silva, akkor értük 60-70 ezret sajnos ki kell fizetni. Remélem nagyjából sikerült segíteni :)
2014. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Aztán lassan elkezdtem érteni a dolgot, én egy német bundesligás csapatot csináltam: Mandzukic, Lewandovski, Reus, Müller, Kroos, Javi Martinez, David Alaba, Dante, Hummels, Lahm és Weidenfeller. Most pedig Schweinsteiger a célom, aztán Neuer, Robben, majd pedig Ribéry. Pénzt is sikerült szereznem, úgy, hogy olcsón megveszem a játékosokat, és drágábban adom el.
2014. júl. 29. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!