Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok egty normális AIM...

Hol tudok egty normális AIM cfg-ét letölteni CS 1.6-ra?

Figyelt kérdés
Linket kérek szépen! :)

2014. júl. 24. 12:47
 1/3 Egy ork ***** válasza:

Tanulj meg játszani :)


Adok egy pár tanácsot:

-az összes profi játékos 0.1-2.0 egérérzékenységgel játszik, mert így sokkal több pontot meg tud találni a képernyőn

-figyelj arra, hogy ki honnan trappol, ha két oldalról hallod, próbáld úgy megoldani, hogy csak 1 emberrel kelljen harcolnod (radart is nézd meg azért, mert lehet, hogy csak csapattársad csinálja a zörgést)

-ha lehet, egyszerre ne harcolj több emberrel, csak 1 el

-tarts fejre mindig, és oda is húzd az egeret, ha nem ott van, de látod az ellenfeledet

-ha campelsz egy helyen, akkor tarts oda, ahonnan valószínű, hogy ellenfél fog jönni, de ne közvetlenül a fal vonalához, hanem attól egy 0,5-1 centivel kijjebb

-használd a gránátokat, a füst gránát el tudja ijeszteni a kezdőbb játékosokat, vagy akár a villanó gránáttól ellépheti magát egy addig halkan sétáló játékos

-vegyél Steames kliensű játékot (bár én nem ajánlom már az 1.6-ot, inkább a Global Offensive-t)


üdv: ZENKI MEFISZTO

2014. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben köszi ezeket én is tudtam! Csak botok ellen kéne!
2014. júl. 24. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, majd utanna rendes jatekosok ellen is...
2014. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!