Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The SIMS 2 Ultimate collection...

The SIMS 2 Ultimate collection nem hajlandó indulni, ötlet?

Figyelt kérdés
Originen most ingyenes a játék, letöltöttem, elindítom, lemegy az intro majd kiad egy képernyőt (SIMS 2 állati jó cuccok) És nem történik semmi, nem tölt, nem ad be menüt, semmi. Ötlet valakinek?

2014. júl. 24. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel sokat nem tudunk kezdeni. Esetleg leírnád milyen videókarid van, min futattod, Xp,Vista,Win7-8? Úgy talán tudnánk mondani valamit :)
2014. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze :) WIN 7-en próbálom. A gépem: Videókártya: Nvidia GeForce GT630 (1GB), 2GB RAM, 2 magos 2,4 GhZ-es processzor. Tehát bőven mennie kéne, illetve eredeti is a játék szóval nincs ötletem hogy mi a baj.
2014. júl. 24. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az oprendszer a hiba, ha átállítod hogy a program XP-ként érzékelje a gépedet, akkor menni fog.
2014. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos azzal próbálkoztam először, de semmi, ugyan az a probléma :S
2014. júl. 26. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem WIn 7 alatt milyen megoldások lehetnek, elolvastam pár angol fórumot.


Azt írják hogyha Win XP Service pack 3-mal, administrátorként futtatod akkor mennie kellene. A többieknek is mind megoldódott így, furcsa hogy neked nem...


Esetleg próbáld meg áttelepíteni másik meghajtóra, az Origin automatikus oda telepíti ahová te felraktad magát az Origint (nekem képes lett volna a C-re rakni a játékot, amin maga az Op rendszerem fut...)


Szóval szabadíts fel még több helyet a gépeden, lehetőleg azon a meghajtón amiről maga a gép megy, legtöbbször ez persze a C :D (hacsak mondjuk nincs 1 Tb szabad már most :D)


Amikor írtam először akkor én még próbáltam ki, de tegnap letöltöttem és nekem Win 7 alatt simán fut.

2014. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor megpróbálom újra :) A C meghalytón van gyárilag, mert jelenleg csak 1 vinyó van a gépben, és nincs szétosztva. Köszönöm a segítséget, meglátom mi lesz :)
2014. júl. 26. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám... :/ Valaki tud rá megoldást? Hely van rajta bőven, a Sims 3 is simán, tökéletesen fut...
2014. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem megoldódott! (utolsó vagyok)

Várni kell egy 10 percet kb. :)

2014. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hunbula ***** válasza:
Utolsó jól mondja, nekem is bejön végül ha eleget várok rá :)
2014. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Áhh köszi az infót :) Akkor azt játék előtt fél órával be kell nyomni, majd csak elindul XD
2014. júl. 30. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!