Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hitman 5 vagy assassin creed...

Scorpioon kérdése:

Hitman 5 vagy assassin creed 3? (akkor is irj ha nem tudod miről van szó) ha a hitman és az AC főszereplője párbajoznának (fegyverek nélkül) ki nyerne? XD

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 00:35
 1/6 piltz attila válasza:
AC? :D
2014. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az AC 3 szerintem a széria leggyengébb darabja. Én a felénél meguntam és még most sincs kedvem befejezni 1 év után. De ha nagy AC fan vagy lehet élvezni fogod.

A Hitman 5 is elég gyenge lett a többi részéhez képest, de még az élvezhető kategóriába van. Tehát inkább ez mint az AC.

2014. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hitman-al soha nem játszottam de mivel AC fan vagyok így mindenképp azt ajánlom.

Viszont a 3as már régi 2012 es október 28 án pedig jön a unity ami eszméletlen lesz, habár ha xbox 360 as vagy ps3 as vagy akkor mondjuk folosleges varni mert csak xvox one es ps4 re jon.

Amugy sztem nem unalmas egyaltalan az AC és foleg nem a leggyengebb!!!A leggyengebb most is az AC1.

Amúgy kerdes nelkul Connor nyerne Hitmab ellen xd

2014. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hitman * : D
2014. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Xbox one * :DDD


Ja először jobb lett volna végigolvasni mielőtt ennyit javítok xD

2014. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én forgatókönyvem:


Connor jobban teljesít fizikailag mint a 47-es ügynök és a lopakodásban is jártasabb. A 47-es ügynök inkább álcázásban jártasabb, és könnyedén képes csapdába csalni az ellenfelet.


Ebben az esetben a 47-es ügynök az álcázási és bérgyilkosi képességeit maximálisan megpróbálná kihasználni. Megpróbálná megsaccolni hogy Connor hol akarna lecsapni és ott másnak a bőrébe bújva hátba támadni. Viszont Connor fizikai erőben és ügyességben is felülmúlja, így hiába próbálná meg pl. hátulról megfojtani, Connor könnyűszerrel kibújna a fojtásból, és átcsapna pusztakezes küzdelembe ahol a 47-es egyértelműen alulmaradna.


Fegyverekkel viszont más lenne a helyzet. Ott is valószínűleg ugyanez a forgatókönyv menne le, csak nem fojtaná meg hanem egyszerűen tarkón lövi. Esetleg messziről egy mesterlövész puskával iktatná ki. Még akkor is ha Connornál is lőfegyver lenne. Ilyen esetben mindenképpen a 47-es nyerne.


Tehát: Az első lépés minden esetben a 47-es ügynöké, ő jobban képes felmérni a helyzetet, közelebb kerülni az áldozathoz és a meglepetés erejével támadni. Viszont hiába a meglepetés ereje ha Connor egy Assassin akik híresen boszorkányos ügyességgel használták a testüket és a fizikai erejüket. (ez utóbbi mondat nem a játékból való, a legendák így írták le az asszasszinokat)

2014. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!