Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3-ban még mindig...

Battlefield 3-ban még mindig lehet macrozni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nem rég újból játszani, és ugyan azt tapasztalom sajnos, mint régen :/ egyszerűen csak nézek, hogy honnan kiszed és milyen pontosan... van jó pár játékos aki szerintem eléggé macro gyanús

Még mindig nem lépett semmit a dice, hogy kiszűrje őket? Vagy lehetetlenség kiszűrni? Olyat még nem láttam, hogy valaki macro miatt kapott bant (egeres)

Elképzelhető, hogy egyszer valaha szűrve lesznek? (ha még lehet macrozni)

Mert szerintem, ha még mindig lehet használni, az nem fair a másikkal szemben. Még a youtube is tele van videókkal, ahol macroznak és még ráadásul ott is van a letöltő link...csak egy megfelelő egér kell hozzá. Ez engem borzasztóan tud idegesíteni :(



2014. júl. 26. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a dice szerint is a játékosok 80%-a no recoil macro-t használ, egy kisebb százalékuk egyéb makrókat és kb 5-10% komoly csaló programmal megy fel. a makrókat könnyű letölteni, beállítani és használni, a hack progikért fizetni kell, de a dice sem tudja kiszűrni őket. a régebbi hack progikat már kiszűri a PB, de sok szeró nem is figyeli ezeket, mert maga a szerver üzemeltető is érintett benne. sajna ez van. a csalók száma akkor ugrott meg, amikor ingyenes volt 3 napig a bf3 alap játék és a bundle is olcsón árulta egy hétig. érdemes csak premium szerókra menni, és akkor a sok alap játékkal nyomuló csaló nem tud bejelentkezni. a premium szerókon szinte másodpercenként ledob egy új bejelentkezőt a PB, mert csalással akar feljönni. a premium szerók jobban fel vannak vértezve többféle hach ellen. a WBKS és a JAS szerverei nagyon jók!
2015. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Hülyék vagytok, már bocs. Miért mindenki ezt vágja rá egyből,hogy macro? Én is pálya másik részéről kiszedek bárkit m16-al, pedig nem macrozok. EGYSZERŰ: HITREG FIX...ha nemtudod miaz,nézz utána. És ezentúl ha valaki kiszed pálya másik feléből, ne sírj, hogy macro, hanem gondolj arra,hogy hitreg fixe is lehet
2016. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!