Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a ConquerorG...

Mi a véleményetek a ConquerorGC, tier 10-es brit arty-rol (WoT)? Érdemese kifejleszteni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden ágat érdemes kihúzni mert (tudom nagy közhely), de minden páncélos jó ha jól kezelik.


A GC a T92 után ha jól tudom második legnagyobbat sebző arty. Más kérdés, hogy nagyon lassan tölt és a szórása is nagy. Én nem artyzom, de azért igen kellemetlen ha egy ilyen meglő ráadásul az alatta lévő artyk sem épp gyengék. Pl a 6-os FV304 egy nagyon irritáló kis gép ha ellenem van mert gyorsan lő és a mozgása sok harckocsiénál még jobb is.


Szerintem fejleszd ki ha szimpatikus az ág.

2014. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.. :)
2014. júl. 28. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
Ha az artysok poklára akarsz kerülni, akkor nyugodtan.
2014. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HUN_Sector ***** válasza:

Nagyon jó a ballisztikus pályája a lövedéknek, így kiváló a hegyek mögé való belövésnél, ezért szeretik is CW-n.

Én is csak azt mondom, húzd ki :)

2014. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!