Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok jó játékokat? A...

Szingler Richárd kérdése:

Ajánlanátok jó játékokat? A konfigom: Sapphire Radeon HD 3650 512MB DDR2 Intel Pentium 4 CPU 3. 00GHz (2CPUs) Az újak nem futnak, de jó nekem régebbi is.

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 21:17
 1/2 anonim válasza:
Medieval 2 total war stratégia, az alap játék annyira nem is jó, de sok jó mod van hozzá, pl. a call of warhammer, the sundering, third age (gyűrűk ura). Vagy a Rome total war 1. :) régen jó volt az is, stratégiában szerint nincs jobb sorozat... csak ugye én mással nem is játszottam. :D
2014. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia league of legends, hearthstone, quake live, magicka wizard wars, duel of champions hirtelen ennyi jut eszembe amik nem igényelnek nagy konfigot plusz még nézz szét steamen ott is vannak jók heló.
2015. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!