Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy játék amivel régen...

Van egy játék amivel régen játszott a tesóm és én mindig néztem de nem tudom melyik lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
nem ugazán eemlékszem de volt egy görbített penge amivel mindig vállra szúrt az emberünk és egy börtönbem is voltunk voltak ilyen szuperképességeink fegyvert ritkán használhattunk mert rá volt kötve az emberre és kellet vinni magunkkal az embert is ha lőni akartun és volt egy ilyen boss féleség aminek nagy golyószórója volt a minigunos és úgy lehetett megölni hogy le kellett bénítani és gyakonszúrni hátulról jó volt de nem emlékszem rá sajnos pedig játszanám mert jó volt nem tudjátok mejik volt?

#játék #késes játék
2014. júl. 28. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
passz, talán Megaman
2014. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem teljesen az, amit mondasz, de talán ez: Dark Sector
2014. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy Prototype
2014. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Tanulj meg írni b@zmeg!Te kis szaros 13 éves!
2014. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok benne biztos sőt! de lehet hogy hasonló volt a The Chronicles of Riddick - Assault on Dark Athena-hoz csak ott fel tudsz venni fegyvereket :/ nem tudom valami ilyen volt köszönöm szépen a válaszokat akár negatíval akár pozitívak :D
2014. júl. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!