Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek egy ilyen Minecraf...

Szerintetek egy ilyen Minecraft kliensnek lenne jövője?

Figyelt kérdés
Igen, manapság már 100000 minecraft kliens van és igen Én el szeretném készíteni a 100001.-et azonban teljesen más célom van ezzel. Ma már szinte mindenkinek (tényleg mindenkinek) lehet Minecraft szerevere, azonban ezekről nagyon kevesen, vagy éppen senki nem tud. Több szervercsoport is alakul, több híres és több kevésbé híres egyaránt fellelhető. Az én ötletem egy regisztrációval ellátott szerverelosztó lenne amivel egyszeri regisztráció után (ami csak a skin, köpeny és egyéb kiegészítők miatt lenne (megjegyzem teljesen ingyen) szabadon böngészhetnek a beküldött szerverek közt. Emellé társítanék egy programot, hogy több verziójú szervereken is tudjanak játszani a játékosok, valamint egy Teamspeak szobát is amiben a szerverek alszobái lennének elhelyezve. Minden szervercsoport kapna egy lobby-t ahonnan a többiek navigálnának. Mindenki ott játszik ahol szeretne egyetlen accountal és akár több száz szerver között válogathatna amelyek csak magyar nyelven futnának. Nem lennének rangok, a kliens célja csupán a szabad szervermegosztás lenne. Nem kéne IP-ket felírogatni sehova, hiszen a kliens tárolná őket. (Persze a szerverek hozzáadásának lennének minimális feltételei)
2014. júl. 29. 10:17
 1/3 adventurer111 ***** válasza:
Szerintem jó lenne egy ilyen kliens, mert eléggé hasznos dolog lenne hogy nem kéne írogatni ip-ket és váltani a verziót csak az a gond hogy rangokból jön a szerverekre a pénz vagy ha házi szerver akkor nem hinném hogy teljesen laggmentes lenne vagy nem lenne teljesen jól bekonfigolva vagy egyáltalán 24ó-ban elérhető.És áruld már el hogy mik is ezek a "minimális feltételek"!
2014. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ezekazok a minimális követlemények:


- 0-24 működne, illetve ha mégsem akkor a megadott időközönként nem teljesen random, ezt azonban kötelező betartani

- Minimális lagg

- Rangvásárlás megoldató telefonon keresztül

- MŰKÖDŐ Config, azaz a pluginok működnek stb...

2014. júl. 30. 16:42
 3/3 Kiss bertalan válasza:

Örülnék ha lenne ilyen.És nem csak windowsra mert gyak. csak arra csinálnak klienseket.És hogy nem lennének rangok, Briliáns.Meg a több száz magyar szerver is tetszik.


Örülnék ha megjelenne OSX-re is!

2014. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!