Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty Ghost hangprobléma?

Imikiraly1 kérdése:

Call of duty Ghost hangprobléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma elkezdtem játszani a cod ghost-tal.Beléptem minden jó volt nem akadozott semennyire sem.

Mikor beléptem a játékba mármint a küldetésbe elindult szépen ment stb. elindult a videó ami szokott menni az elején,az sem akadozott.Amikor az a betöltési csík végighaladt(betöltött)elkezdett akadozni a hang,a videó az ment szépen. a hang olyan 2 másodpercenként akadt. Amikor vége lett a videónak bedobott a játékba, ott is akadozott a hang a kép nem. Amikor már mentem a játékba akkor is akadozott a hang, majd utána beakadt a játék és kész nem tudtam nyomni semmit miért lehet? A gépem pedig jó a futtatásához! [link] Kérlek segítsetek! :(



2014. júl. 29. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Frissítsd a hangdrivered.


Én 1 játék miatt akartam magamnak új gépet, az a GRFS. Akad benne a hang, és nem tudok mit csinálni neki... :D A kép tökéletes, de vacakol a hang.

2014. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod megpróbálom ;)
2014. aug. 5. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!