Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani olyan játékok...

Davidusimusu kérdése:

Tudnátok mondani olyan játékokat PC-re amelyekben lehet saját karaktert csinálni?

Figyelt kérdés
Nem online játékokra gondolok, hanem mint például.: NBA,FIFA,stb.. Lehet szó bármilyen játékról, de ezekhez a játékokhoz hasonló. Vagyis arra gondolok, hogy nem olyat szeretnék amiben saját nevet adok meg és kész a karakter, hanem mint a FIFA-ban, hogy kinézetet és minden egyebet én szerkesztek meg.

2014. júl. 29. 11:34
 1/3 Warren Scott ***** válasza:

Ha nem csak sport játékokról van szó, akkor az APB Reloaded az egyik leginkább szabad kezet adó karakter generátorral rendelkezik.

A program ingyenesen elérhető a steamen

2014. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha még nem tetted próbáld ki a gta san andreas-t a világ egyik legjobb játéka, de lehet még ugyanígy karaktert létrehozni a star wars jedi academy-ben is :D
2014. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a sa-t már próbáltam és sokáig is játszottam még rajta annó :D
2014. júl. 29. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!