Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3 játékban hogyan...

Megyeri Timi kérdése:

The Sims 3 játékban hogyan tudom az egyetemen kialakult partneri viszonyt folytatni az egyetem városon kívül?

Figyelt kérdés

A következő helyzet alakult ki:

Készítettem két külön karaktert (két külön család, fiatal felnőttek). Az egyik karakterrel játszom, a másikat azért csináltam, hogy időközben összejöjjenek. Úgy alakult, hogy az egyetemen lettek partnerek. Lassan végez az a sim, amellyel játszom. A kérdés az, hogyan tudom az egyetem után is folytatni a románcot? A félévek elteltével, mikor hazautazik simem, otthonról már nem tudja felhívni, sem áthívni partnerét. A válaszokat köszönöm!



2014. júl. 29. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hazamész, otthon pedig meghívod vendégként a "párod" (külföldi vendégként tudod majd meghívni). Másnapra megérkezik és már csak meg kell győznöd h költözzenek össze. Ennyi :)
2014. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!