Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A skyrimban hogyan lehet a...

A skyrimban hogyan lehet a sárkányok oldalán harcolni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta hogy ő a sárkányok oldalára állt skyrimben de én akárhogy próbálom nem megy... Emellett van egy küldi amit nem tudok egyszerűen megcsinálni. Egy követ kell aktiválni amin keresztül átjutok egy démonvilágba, már a végén vagyok a képességet megkaptam azaz a kiáltást de meg kéne ölni 1 nagy szörnyet amit nem tudok mert túl gyenge vagyok hozzá.... tekercsekkel sem megy :\

2014. júl. 29. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Kamuzott, a fő történetszál egyvonalú.

Tölts vissza korábbi mentést, és fejlődj addig, amíg elég erős nem leszel. Nem tudom, milyen démonvilágról beszélsz, van a lnéyegesebb dimenziók, ahova át elhet utazni a játékban Sovn'gard, a Soul Cairn és az Apocrypha. Egyik végén sincs túl kemény bossfight.

2014. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alduin ?
2014. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!