Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Yu-gi-oh nevű játék az...

Atisz kérdése:

A Yu-gi-oh nevű játék az ingyenes vagy meg kell vásárolni? Többi lenn!

Figyelt kérdés
Itt arra szeretnék ki lyukadni h. pl. meglehet vásárolni boltba vagy valahol vagy ez egy teljesen ingyenes játék? Ugye én Németországban élek és itt rettentő nagy pénz bírságot szabnak ki az illegálisan letöltött, játék, film és zenére! Válaszotokat előre is köszönöm! És arra kérlek titeket h. csak az válaszoljon aki segítő szándékkal szól hozzá, nem lefikázva másikat azért, mert nem tud valamit!?

2014. júl. 30. 04:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A yugioh power of chaos csak is kizárolag letölthető. Máshol nem találtam meg .
2014. júl. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ott van a Power of chaos és ahoz van vagy 20 Mod. Jaden Fusion, Kaiba cucc Zaxel 5ds és megvannak a kártyák csinálva (de néhány nem működik rendesen )
2014. júl. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nCore-on van a teljes Yu Gi Oh játékok. Nekem a power of chaos tetszett a legjobban Yugival
2014. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13:22 .... torrent oldalak nemetorszagba alapbol kivannak lo"ve... Alapbol Illegalisnak szamitanak.
2014. júl. 30. 16:50
 5/8 A kérdező kommentje:
07:12 Koszi szepen! Ment a plussz
2014. júl. 30. 16:51
 6/8 A kérdező kommentje:
07:26 Koszi szepen neked is! Neked is ment a plussz ! ;)
2014. júl. 30. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is nagy bírságot adnak érte csak nem figyelik annyira. Amugy az nCore ban is van valami német.
2014. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KoDan ***** válasza:

Itt van az összes létező yu-gi-oh videójáték listája.


[link]


Azt most sajnos nem tudom megmondani hogy ezek közül melyik ingyenes és melyik nem.


Maga a kártyajáték pedig természetesen vastag pénztárcát követel.

2014. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!