Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani olyan játékot...

Tudnátok mondani olyan játékot, mint a Word of Warcraft, csak nem havi fizetős?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a játék, de a havi fizetés nem jön össze sajnos. :( Előre is köszönöm a válaszokat :)

2014. júl. 30. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Tera online. Szebb grafika. Hatalmas terület, rengeteg küldetés. Szintezés közben gyakorlatilag nincs üresjárat. Én is még csak 36-nál tartok,de már betelt a küldetés listám (30 a max egyszerre felvehető). Nem birom olyan gyorsan csinálni ahogy jönnek. A harc rendszere számomra tökéletes,mert nem nagyon van olyan képesség amit elnyomsz valakire és eltalálja. Minden arra megy amerre az egered néz.
2014. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten wow-klón kéne, akkor legjobb a Rift felel meg neked, de enyhén p2w a játék.
2014. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt nezelodj

2014. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek :DD
2014. júl. 30. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de tört szervert mért nem ajánlotok neki? Tudom hogy tört így tört úgy... De normális embereket és ingyenes kikapcsolódást lehet találni akár taurin is. Bár én eredetin játszok, nem tudok jelenleg sok mindent taurin bentlévő catáról, viszont úgy hallom sokan lettek rajta. Szerintem próbálj meg egy tört szervert, mert olyan játék ami hasonlít a wow-ra nincs:) A wow az wow. A terra az terra. és így tovább. Ha nem jön be a tört szerver, akkor próbálj meg valami mást:)
2014. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valóban ott van a tauri vagy külföldi társai, de kedves 5-ik válaszoló :D azt azért illene megtanulni, hogy nem ugyanaz a tört és a privát(!) szerver, ami a tauri is. a tört szerveren, talán wowban ilyenek nem is léteznek, a legfrissebb content lenne fent, hibátlanul kivitelezve és a blizzard szerzői jogára hivatkozva ezt hamar ki is lövetné. míg a privát szerver contentben lemaradva (lásd taurin most jött még csak be a cata), az adminjaik tudásához mérten hol bugosabban, instabilabban hol kevésbé, maguk üzemeltetik a szervert, teljesen legálisan. *just sayin'*
2014. aug. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!