Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo Wii vagy PS2?

Nintendo Wii vagy PS2?

Figyelt kérdés

Körülbelül 30ezer forintért szeretnék venni egy játékkonzolt amivel jól ellehet lenni. A wii-vel lehet nyugisan is játszani, vagy mindig hadonászni kell? :D

A wii-ről érdekelne hogy van-e különbség softmod és flash-elés között, és hogy mind2-vel lehet-e vhogy online játszani? Vagy a flasheltel nem? Nem szeretnék eredeti játékokra költeni, ha nem muszáj. Mennyire jó a wii böngészője? Normálisan lehet vele netezni?

Wii-re több és jobb játékok vannak? Sok tartozékot kell Wii-nél beszerezni? Mire kell figyelni egy wii vásárlásakor? Ha lenne érv a ps2 mellett az mi lenne? PS2-n már játszottam anno, ellehetett vele lenni. Wii-n még nem.



2014. júl. 30. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
pl autós játékhoz mindenképp kell kormány? és más játékokokhoz más?
2014. júl. 30. 19:33
 2/5 anonim ***** válasza:
PS2! A PS2-es összes játékot a kontrollerével tudod irányítani! De ps2 újat már nem nagyon tudsz kapni! Van használt ps3 is 30000-ftért! Jó A Wii is de annak a legtöbb játékja mozgós játék! De én inkább Playstation fan vagyok.
2014. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

30e ért vett ps3 fat ami sárgaldes lesz majd viheted javítgathatni...


Én is ps2-őt mondanám de én mostanában wii-re rá vagyok kattanva én azt venném [mondjuk engem több játék érdekelne wii-n mint ps2-ön]


Mondjuk ha 40e ért veszel ps3 slimet flasheltetted cfw-t teszel rá akkor mehet rá ps2 játék is.


Am wii-nek többségével hadonászni kell. Autóshoz nem kell kormány.

2014. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Wii ha többen játszanátok, ps2 ha egyedül. Szerintem.

Nekem mindkettő van, szeretem is mindkettőt, a wii-vel sem kell mindig hadonászni, van olyan játék amit csak normálisan kell irányítani. Kormány nem szükséges egyikhez sem. Wii-vel leginkább párommal együtt játszok, ps2 meg ha egyedül vagyok.

De szerintem nézz utána melyikre milyen játékok vannak és az alapján dönts. Mert elég mások. Vagy vedd meg először egyiket, később a másikat is és kész. Használtan nem nagy összeg. Én is vateráról vettem őket sok éve, semmi bajuk. Már modolva voltak, szóval azzal sem kellett bajlódni. Sok tartozék nem kell Wii-hez sem, Motion plus irányítók + nunchuk és kész.. Persze lehet venni sokmindent, de nagy részük felesleges.

2014. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hat alapjaban wii az egy jatek konzol generacioval ujabb a ps2nel de a ps2 hirhetten a jatekkonzol tortenetenek magasanal a legsikeresebb konzolja de wii az meg a legendas nintendo.

Wii kolektivabb konzol mind a ps2, es nem kell minden jateknal hadonaszni es azoknal amelyeknel kell azokat se ugy kepzeld el mind valami edzes :D nyugodtan fekve is lehet vele jatszani es nagyon konnyu modolni akar te magad youtube-os video szerinte is meg tudod csinalni tartozek nem kell csak az alap.

A dontes rajtad van legfontosabb hogy legyenek olyan jatekok amiket szeretsz ha pokemon, mario es japan jatekokat szeretsz akkor wii. Ps2 re nagyon sok fajta jatek van de mar nem gyartanak ra. Viszont wii-re meg ma is keszetenek jatekot es van ra par ujjab CoD is.

2014. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!