Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyitva volt a PBE sign up...

Nyitva volt a PBE sign up tegnap, nektek sikerült be regisztrálni?

Figyelt kérdés
Tegnap bekerült az ùj champ a beta verziòba, ès ennek örömère kinyitottàk a pbe (beta) szervert, hogy bàrki regisztràlhat. Nektek sikerült?

2014. júl. 31. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is akartam.

1éve jártam utoljára pvp-n és vicc ami ott megy. A kölykök csinálnak 80farmot 20perc alatt emellé társul a csodás 200ping és néha a duo top.

2014. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom PBE-re csak olyan kerülhet be akinek van már egy lvl30 acc-ja. Illetve nem report-olták annyiszor. De he tegyük fel van egy használatlan PBE accod akkor azt nagyon szivesen elfogadom mert te úgy se szeretsz már lol-ozni :) :D
2014. júl. 31. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már nincs meg az az acc, mert pbe váltás előtti volt. Tehát mikor még havi 1x nyitva volt 1napig és bárki be reggelhetett. Amúgy lehet, hogy csak olyan mehet akinek 30-as acca van, de 90%-ban olyan akar menni akinek nincsenek meg a champjei és ezért pbe-n akar gyorsan megszerezni mindent. Tehát farmolni nem tudnak, az egész meccsen 200+ ping van és mindenki jön a kis first time champjával.
2014. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért ha még emlékszel a jelszóre és felhasználónévre akkor annak örülnék ha elküldenéd privátban :) Amúgy, ja lehet hogy sok a hülye... de azok mindenhol itt vannak, még a rendes kliensben is... Amúgy, hogy őszinte legyek nekem is azért kéne a pbe, hogy kiprobálhassak egy két champ-et. Csak az a baj, hogy most egy ideje inaktív voltam a main accomon mivel sehogy se sikerült magamat feldolgozni plat 1 ből diamond-ba, és emiatt sokat rage-eltem. Szóval az eredeti accomat tuti nem engedéjeznék PBE-re... Ja és vissza estem plat 4 be inaktivitás miatt...
2014. júl. 31. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!