Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike Global Offensive?

Counter Strike Global Offensive?

Figyelt kérdés
valaki nem tudna segíteni abban hogy amit cs go ban kapok ládákat, kapszulákat, fegyver skineket miért nem tudom eladni őket, nekem van olyan ismerősöm aki azt mondja ahoz hogy bármit is eltudjak adni,ahoz legalább egy játékot vásárolnom kell steamről,nekem meg van a Counter Strike 1 Anthology, és a Counter Strike global Offensive, de eggyiket sem steam ről vettem szóval igaz az hogy csak akkor tudok majd eladnia fentebb leírt dolgokat ha legalább egy játékot steamen veszek meg vagy sem ? még nincs 1 éves a steam accountom llehet ez az oka ?
2014. júl. 31. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak akkor adhatsz el és vásárolhatsz a Steam piacterén ha legalább egy játékot vásároltál Steam-en keresztül. Miután vettél valamit el kell telnie 3 hétnek és utána lehet kereskedni a raktárad tartalmával. Ha jól tudom ez egy évig érvényes utána ismét venned kell egy játékot.
2014. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!