Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani normális PC...

Tudnátok ajánlani normális PC játékokat?

Figyelt kérdés

Lehet olyan is ami inkább a multira épül. Valami MMO rpg. A lényeg hogy ne legyen fizetős, se mikrotranzakciós. De lehet fps vagy stratégia is. A lényeg hogy lekössön, mert kicsit unom a mostani játékokat. Az alap újakat már végig játszottam. CoD sorozat, Bf, stb...


A World of Warplanes például mikrotranzakciós? Vagy nem is érdemes vele játszani?



2014. júl. 31. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a World of Tankssal jatszottam. Egy darabig elég jó de aztán egyre dragabbak a dolgok,egy nyamvadt lanctalp megvételéhez többtucat meccset kell tolni. Gondolom a Warplanes ugyanez de par hónapig leköthet.
2014. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:S Akkor inkább mellőzöm. Van egy két ismerős aki játszik vele, de ők fizetnek is rá, én meg ilyenekért nem fizetek, az egy csomó sört lehet már venni.... például ...
2014. júl. 31. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
War thunder. Olyan mint a world of warplanes, és a world of tanks egyben. Sokkal jobb a grafikája, valósághűbb, több féle játékmód, lehet tankkal és repülövel is játszani.
2014. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Ott a WoT ról nem nyilatkozom de a warthunderben pld nagyon jól el lehet lenni mindenféle fizetés nélkül is.
2014. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Légyszíves mindenképpen próbáld ki ezt : Tom clancy's ghost recon phatoms EU.. Eszméletlen jó és kedves emberek vannak nincsnek benne kristályos dolgok mert minden hónapban van három feladat amivel nyerhetsz 350 olyan aranyat (és az nagyon jó) Normális laggmentes pályák legfeljebb 1-2 hacker mert napi ellenőrzés van a játékon...
2014. okt. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!