Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Már évek óta keresem ezt a...

Már évek óta keresem ezt a játékot, de nem találom. Mi lehet a játék címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval amikor kicsi voltam sokat játszottam a sárga kazettás Sega-n, és volt egy játék amit nagyon kedveltem. Felülnézetes volt, ketten is lehetett játszani. Egy piros és egy kék ruhás mókusra hasonlító alak volt a játékos :D Annyira emlékszem, hogy az első pálya végén egy tankot kellett legyőzni.

Nagyon megköszönném ha valaki tudná a játék nevét :) Apám Chip and Dale nevű játékra emlékszik, de az sajnos nem az :/



2014. júl. 31. 14:48
 1/2 bbnc223 válasza:
Ha sega és kék mókus XD Akkor Sonic. Erre rá keresel biztos megtalálod.
2014. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kitörölték hasonló kérdésemet, csak én filmet kerestem, de nem vagyok az a szemét állat, hogy most ezt jelentsem, mert sérti 3. fél jogait. Akkor miért nem lehetne az a valaki velem is kicsit emberségesebb? (Remélem a kérdéstörölgető is elolvassa a kommentemet, mert ez leginkább Neki szól).
2014. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!