Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Emlékszik valaki melyik játék...

Emlékszik valaki melyik játék lehetett ez?

Figyelt kérdés

Régen volt Ps1 a nagyobb változat, és azon volt egy nyomozós, mászkálós játék amire nem emlékszek, és nagyon szerettem de mai napig nem tudom melyik lehetett az.

Volt egy rész amire emlékszek, kint az udvaron ködös és sötét volt, és egy emeltes házba kellett bemenni, ahol volt egy pince is, és ott egy lépcső amin nem lehetett egyenlőre lemenni, biztos mert kellett valami tárgy hozzá.

Nem mutatta az embert kivel vagy, csak annyit mutatott a kép ami előttem volt, és a jobb felső sarokba egy szem volt.Eredeti cdbe volt meg nekem, ilyen vastag cd tokba, és a borítójára sajnos már nem emlékszek.

Nagyon kérlek szépen titeket,segítsetek megtalálni már 5-6 éve ezt kutatom.



2014. júl. 31. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
horror volt? vagy egyáltalán félelmetes?
2014. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én elmondom izgultam akkoriban mikor elkezdtem vele játszani úgyhogy lehet,hogy horror.
2014. júl. 31. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!