Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pvp2 nevű Metin2 szerveren...

Elisabethh kérdése:

Pvp2 nevű Metin2 szerveren játszok, és azon vagyok hogy minél erősebb, waros karaktert csináljak, valaki?

Figyelt kérdés
Na szóval fél év után tegnap megint elkezdtem Pvp2-n játszani. Régi cuccaim vannak, kalcit harang meg kalcit ruha. Az ékszerek rubin meg ónix. Szinte az összes 5x15 vagy 20, waros. Mégis ma egy ilyen full új cuccokból álló ninja 2 skillből megölt..mit rontok el őszintén? Kérlek, segítsetek valahogy megerősödnöm! Mert nem szeretnék item shophoz folyamodni, sohasem tettem. Viszont rögbe is elég drágák ezek a mostani cuccok.. Szóval kérlek!:) Bármilyen tanácsot szívesen megfogadok. Egyébként 254-es sárkány sámán vagyok:)

2014. júl. 31. 22:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!