Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks-ban megéri...

World of tanks-ban megéri megtartani a különleges harckocsikat?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt a type 59 te-ke.

És a többi ajándék tankot.



2014. aug. 1. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kis kettes nem ér semmit ;) csak az ingyen garázshely miatt jó :)
2014. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megtartom, mert az ilyen tankok 1-2 év múlva (vagy kevesebb) olyanok lesznek mint ma a BT-SV vagy a Pz. II. J
2014. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Phoney ***** válasza:

Ezeket akkor érdemes megtartani, ha szeretsz velük játszani. Vannak köztük nagyon élvezhető darabok, pl. a Tetrarch az 550 m-es rádiójával, vagy a géppuskás tier2-esek, pl. most nagyon jól halomra lehet velük lőni a sok Tekét:)


Ezen felül legfeljebb akkor van értékük, ha tudsz velük legénységet képezni (pl. a T7-tel a nagyobb amerikai könnyűtankokét, vagy kezdőként az adott nemzet kis tankjait.)

2014. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha játszol velük -> érdemes

ha nem -> nem érdemes


kaját nem kérnek, akkor meg?

2014. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van hely a garázsban akkor érdemes mert ki tudja később milyenek lesznek?


Pl a Tetrarchot is ajándékba kaptuk aztán azt is mennyien szidták (mint most a Te-Ke-t) pedig mára a II-es szint egyik OP tankja a nagyon jó lövegével é a jó mozgékonyságával. Sokan vennék vissza ha tehetnék. Igaz a Te-Ke nem olyan kiemelkedően jó mint a Tetrarch, de hogy rossz lenne? Abszolút nem!

2014. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Én nem tartottam meg mert amit ajándékba kapunk az mind szar tank! Régebben ha jól tudom tier 5-6-os tankokat is kaptak a játékosok!!!
2014. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!