Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy kezdő makketesnek muszáj...

Okosválaszok kérdése:

Egy kezdő makketesnek muszáj ezeket használnia? A többi lent

Figyelt kérdés
Tömítő,fedőlakk.ezek nélkül nem lesz szép?Mennyi a száradási ideje egy Revell tűragasztónak?

2014. aug. 3. 08:51
 1/1 anonim válasza:
Én mindenképp ajánlom ezek használatát. Bár ha még teljesen kezdő vagy, szerintem az első pár makettnél mellőzheted, aztán idővel használod. Fontos, hogy minél simábbra csiszold össze az illesztéseket, el tudja rontani az összképet ha nincs rendesen eldolgozva a tömitésnél. A fedőlakkot leginkább a matricák miatt kell használni (fényes lakk), hogy ne "ezüstösödjön" a matrica. Utána az egészet lezárod egy megfelelő fényességű réteggel, ezután jöhet (majd később, ha belejöttél) a patina - koszositás. A Revell tűs ragasztó száradási ideje kb. 3-4 óra tapasztalataim szerint. Remélem segitettem :)
2014. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!