Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Clash of Clans mi alapjan...

A Clash of Clans mi alapjan ad ellenfelet a Clan Warsban?

Figyelt kérdés
Mart az a baj, hogy szinte mindig nagyon erős ellenfeleket kapunk, és mit lehetne tenni, hogy gyengébbeket kapjunk?

2014. aug. 3. 12:18
 1/8 anonim válasza:
Ahogy észrevettem,Town Hall;pontok szerint.
2014. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KisEmbaerke ***** válasza:
semmit ha gyengébbeket akartok kevesebben kell lenni
2014. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A TH szintek kifullozása szerint. Nem tudom, hogy mondjam hogy értsed :D

Ha fejleszted a TownHallodat utána nyílnak új fejlesztési lehetőségek mind védelemben mint katonailag, stb.. Nah ettől függ. Ezért van az, hogy sokszor a TH7-8asaknak ad egy olyan klánt ahol full telivannak TH9-10el. Azért, mert a TH7-8asok már kifullozták majdnem azt a szintet míg a TH9-10esek még közelsem. Kupának nincs köze a klán war ellenfél sorsolásban.

2014. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fejlettség alapján, minek alapja a town hall, de nem csak azt nézi, hanem a defensek, meg még talán a katonák(?) szintjét.
2014. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A kupa is nagyon számít!Előző klánomban volt egy fickó master 2ben a többiek pedig silver1 gold 3ban voltak.7-8as thk ellen kaptunk 4-5 10est csomó kilencest és nagyon erős nyolcasokat.7es nem is volt.
2014. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez abszolút nem olyan egyszerű, ahogy gondoljátok, de itt van egy magyar videó arról, hogy mi szerint választja a CW ellenfelet a rendszer: [link]
2015. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Összes def, army camp, troop, spell, fal erőssége, a TH szint már úgy tudom nem számít. Kupa szint sem számít hiszen befolyásolható.


Ahhoz hogy gyengébb ellenfelet kapj érdemes kisebb fal és def nélküli akkokat létrehozni, a HUN MKI AKTIV klán leírásában azt is láttam, hogy egy android eszközön több falu is indítható, amiket nevezel de nem támadnak. Úgyis a nagyobbaknak 2 lehetőségük van a támadásra. 5-6 ilyen akk elég is, hogy gyengébbeket kapjon a klánod, 90%-ban be is jön.

2015. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha ezt el szeretnéd kerülni javaslom, csinálj pár lehútóprofilt (nem fejlesztesz vele semmit, csak lerakod azt, amit a játék elején muszály)
2016. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!