Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gothic 2, miért nem kezdődik...

Gothic 2, miért nem kezdődik az 5. fejezet?

Figyelt kérdés

Megöltem mind a négy sárkányt, (igaz, hogy a kősárkány maradt utoljára, mert azt hittem a vulkánra /vagy nem tudom, mi az, ahol a tűzsárkány volt/, hogy az a kő erőd) majd beszéltem a várban mindenkivel, akivel lehetett, visszamentem a másik térképre, körbejártam szinte mindent, nem találtam semmi új küldetést, visszamentem a Bányavölgybe, ott is körbejártam, szinte minden mobot megöltem, de itt sem volt semmi új küldetés. Annyi újdonság volt, hogy az ork cimborám eléggé megharagudott Hosh-Pack (vagy ki) miatt, de más semmi. Ezután, mivel nem volt más ötletem, elolvastam egy végigjátszást, aszerint akkor kellett volna elkezdődnie a következő fejezetnek, amikor ismét az első térképre érkezek.

Most mi legyen? Kezdhetem (megint...) újból az egészet 30 óra játék után? Vagy van esetleg egy trükk? Vagy kihagytam valamit, és ezért nem kezdődik a következő fejezet?

Gothic fanok, segítsetek!



2014. aug. 3. 20:36
 1/1 anonim válasza:
a sárkányokat sorba kell leölni ahogy a tippeket kapod a lovagtól ha minden sárkányt megöltél ahogy sorba van menj garondhoz és orickhoz beszélj velük utánna menj vissza a hágón teleportálj xardas tornyához ott beszélj lesterrel és onnan már sinen vagy
2014. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!