Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 3 játékban mekkora...

A The Sims 3 játékban mekkora esély van ikreket szülni? És hármasikreket?

Figyelt kérdés
Két ikerlányt szültem egy fiú mellé, egyébként elég nehéz velük. Még nem volt ilyen, pedig öt éve játszom. Mekkora az esély?

2014. aug. 4. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok az ikrekhez, most pedig akkor beszélgessünk a játékról, hogy ott hogyan lehet:


Úgy tudom hogyha a már terhes Simmel több almát/görögdinnyét etetsz akkor nagyobb az esélye hogy ikrei lesznek. Illetve ha gyerek műsorokat és terhességről szóló könyvet olvastatsz vele.


Nálam ezek nélkül is gyakoriak voltak az ikrek, nekem az tűnt fel hogy függ a családfától is, ha a családban voltak már ikrek, akkor több az esélye hogy majd később is lesznek.

2014. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy az alma/dinnye evéssel azt lehet befolyásolni, hogy inkább fiú vagy lány legyen. A gyerekcsatorna nézésről meg én is úgy tudom, hogy növeli az iker terhességet.

Az életre szóló jutalmak között van egy, ami még segíthet, a Termékenységi kezelés. Ezzel könnyebben teherbe lehet esni, illetve növeli az ikrek, hármasikrek születését.

2014. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem evett gyümölcsöket, nem nézett gyermekcsatornákat, nem volt Termékenységi kezelés jutalma. Csak megszülettek.:)
2014. aug. 6. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!