Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmig Simulátor 15-höz...

Farmig Simulátor 15-höz hasonló, géppel favágós szimulátor?

Figyelt kérdés
Mostanàban ràkaptam erre a fajta jàtékra. Az FS15 Októberben jön ki. Az FS13-ban van egy mód, de sajnos beta, így sok a bug. A Spintires pedig nem tàmogatja a Logitech Extreme 3D-t. :( tudtok olyan jàték neveket, címeket ami ezekhez hasonló, favàgàs géppel, darabol, felpakol majd A-ból B-be eljuttat. Minden féle érdekel,írjàtok nyugodtan amilyet tudtok! :)

2014. aug. 4. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Úristen >.< Van akinek ilyen dolgok tetszenek? Ez perverzió xD Van egy favágós cucc, azt hiszem valami woodcutter simulator a neve.
2014. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod ha építettél magadnak egy szimulátort vagy ahhoz hasonlót, akkor még szép hogy van akinek ez tetszik. :) A pláne az egészben, hogy egy részét te építed. Amikor látod, érzed működés közben, akkor van egy leírhatatlan érzésed...igen! Ezt Én csináltam! Hihetetlenül jó érzés az alkotás. :)
2014. aug. 5. 02:31
 3/5 anonim ***** válasza:
A játékokat nem építik hanem írják. Teletabit is láthatod működés közben, mégsem játszol vele. xD
2014. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudod te hogy mi az hogy szimulàtor építés?! Nézz utána.
2014. aug. 6. 00:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Maga a szimulátor egy gép, általában. Például van utasszállító gép szimulátor, ami konkrétan egy pilótafülke, ugyan úgy néz ki belülről mint egy utasszállító, ugyan úgy működik mint egy utasszállító, és általában pilóták képzésére használják. A szimulátor JÁTÉKOKAT írni szokták, programozni ha úgy tetszik. És itt a szimulátor játékokról volt szó. Ha egy játékot készítesz, azt nem építed, hanem írod, méghozzá valamilyen programnyelven. Ne beszélj értelmetlen dolgokat.
2014. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!