Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ban Bridgeport...

A Sims 3-ban Bridgeport városában hol találok (bűvészkedésre alkalmas) színpadot?

Figyelt kérdés
Van egy bűvész sim-em és, egy kisebb városból aminek már nem emlékszek a nevére átköltöztem Bridgeport(bocs ha rosszul írom a nevét) városába mivel,a kisebb városban csak 1 színpad volt és,gondoltam egy akkora városban már több színpad is lehet.De most hogy itt vagyok nem találok színpadot ahol fel tudnék lépni(főképp azért mert nem tudom hol keressem a tulajt).

2014. aug. 5. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha bűvész szakmában elérted a megfelelő szintet ,akkor ugye felléphetsz nagyobb helyeken , de amúgy az embert ahol felléphetsz mutatja,hogy ott van ,de színházra/stadionra ,ha rákattintasz ,akkor lesz ott egy olyan is ,hogy tulajdonos hívása ,ha megvan még az évszakok kieg. is akkor mindig vannak ilyen fesztiválok ,és ott is fellehet lépni.
2014. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Konkrétan hányas szintől lehet felépni nagyobb helyeken?

És hogyan lehet fesztíválokon felépni?

2014. aug. 5. 20:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Már rájöttem a problémára.A várossal volt a gond(ahogy gondoltam).Szó szerint 0 felépési lehetőséggel rendelkezett.Már átköltöztem máshova ahol egy csomó lehetőség van nagyobb és,kisebb helyeken egyaránt.
2014. aug. 6. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!