Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a Watch...

Megéri megvenni a Watch Dogsot? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A sztori nekem tetszik a gameplayek úgy ahogy nekem bejönnek de amit páran mondtak hogy túlságosan fell lett hype-olva.

Sok a negatív kritika de mégis mik a személyes tapasztalatok? Ha ti megvettétek nektek hogy tetszik? Megbántátok vagy ez az egyik legjobb megvétel volt?



2014. aug. 6. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
PC vagy konzol?
2014. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs benne szinte semmi extra mindent láttunk már máshol, de ettől független jó játék a történet nem rossz nem OScar díjas, de nem rossz van ám benne egy két csavar, a grafika gyönyörű jó nem olyan mint ahogy elsőnek mutatták, de ettől független szép, a hangok nagyon ott vannak, egyetlen baj vele a kocsik irányítása olyan mintha szappanos dobozok lennének, na meg, hogy elég jó gép kell hozzá mivel piszok optimalizálatlan, de tényleg eszméletlenül. Ezeken kívül kisebb bugok stb. de annyira nem vészesek szerintem megéri megvenni már csak kíváncsiságból, de ha esetleg jobbat szeretnél akkor várd meg a GTA V-öt.
2014. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem a rendőrök totál kiakasztottak, illetve az a küldetés ahol 3 cuccot kellett meghackelni és folyamatosan jöttek a rendőrök...
2014. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
unalmas egy idő után, csak mindig ugrálni kell kameráról kamerára. Amúgy minden szempontból jó játék.
2014. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ps3-ra venném meg és a Gta5-öt ott már egyszer kitoltam :D
2014. aug. 7. 08:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó játék. Még nem vittem végig de még nem untam meg. A mesterséges inteligencia kiváló, a rendőrök elől picit nehéz elmenekülni de azért meg lehet csinálni. Én megmondom őszintén lesz***** a hypeot. Szerintem vedd meg!
2014. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!