Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki akar csatlakozni a...

Szupi2 kérdése:

Valaki akar csatlakozni a Dota 2 csapatomhoz?

Figyelt kérdés
Legalább 50. Szintet el kell érni, MMR: 2500 legalább, minden hősnek jól kell tudnod játszani.

2014. aug. 6. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
2500 mmr , 50. szint és minden hőssel jól kell tudnod játszani? Te most szopatsz? Azért lenyomnék veled egy meccset az általam választott hőssel hogy lássuk milyen jó is vagy hamár úgyis ez az alap kritérium. Mert azon a szinten amit hirdetsz (gondolom te is az vagy) kb még egy hőst sem tudnak kezelni rendesen nem hogy az összessel :)
2014. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elég gáz, ha 50. szinten egy hero-t sem tudsz/tudtál jól játszani... én most vagyok 20-as, nemrég elkezdtem játszani minden heroval, mégpedig név szerinti sorrendben, Abaddontól végig Zeus-ig. Most tartok Elder Titannél. 2 hero volt eddig amivel iszonyatosan feedeltem, Earth Spirit és Elder Titan, a többi nem túl bonyolult, és 3.-4. alkalommal már egész jó kezdő szinten játszom bármelyiket.
2014. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!