Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok az Assassins...

Mit gondoltok az Assassins Creed Unity-ról? Érdemes lehet előrendelni?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen játék lesz?

2014. aug. 7. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint az előző kb. 6 tömeggyártott része, beleraknak 5 új mozdulatot, kicserélik a pályát, meg a főhősnek más lesz a neve. Ha az eddigi részek tetszettek akkor vedd meg nyugodtan, mert ugyanolyan lesz.
2014. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugyanolyan mint a többi rész, ennyi erővel újból kijátszhatnád az előző részeket.
2014. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. tetszenek az új mozdulatok, valószínűleg a wd-ből is lett áthozva, a coop miatt fogom én pl. megvenni..
2014. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 grieves13 válasza:
én azt mondom jó lesz, de hogy előrendelni érdemes-e... Majd valami akció alatt...
2014. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előrendelni szinte semmilyen játékot nem érdemes, főleg nem azután, miután a Ubisoft mit dobott ki először WD címszóval a 2012-es E3 után.
2014. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 8072 ***** válasza:
Én is várom de ez is ugyan olyan lesz kövsd ezt szúrd le ezt üldözd azt stb egy idő után unalmas.
2014. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem minden mellékküldit csináltam meg a BF-ben sem.. a story-t végigvittem, addig nem unalmas.. évente meg lehet szokni :D
2014. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
47%
Ne hallgass a többiekre! N ugyanolyan, sokkal több minden van benne! Jobb grafika, új mozdulatok, a küldetésedhez más játékosok is csatlakozhatnak stb. Nézz utána! ;)
2014. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!