Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy Y O U T U B E csatorná...

StopRate kérdése:

Van egy Y O U T U B E csatornám, amely még ugyan nincsen kész, de videó már van rá feltöltve. Szerintetek alapnak jó lenne? Link: https://www.youtube.com/channel/UC_3AxlraqpMIyqEy9N5bKnw

Figyelt kérdés

Persze a csatornán lesznek kommentáros videók, vlogok is.

Mint említettem a csatorna még nincs készen.

Szerintetek jó alapnak?

És sikerülni fog?



2014. aug. 8. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos sikerülni fog feltölteni a videókat rá, de nézettségük az tuti hogy nem lesz több 20-nál. Miért néznék én Portal 2 néma végigjátszást itt, amikor fel van töltve kb. 900 csatornára? Ráadásul pont ezzel a rossz magyar feliratozással, ami teljesen elrontja a poénok 90%át, mert hülyén fordították. Ha ilyet akarok nézni akkor megnézem pewdiepie, gamedayiroda, vagy másik 150 ismertebb videós végigjátszását róla, ami 1080p. Nem a videód fikázom, az biztos hogy jó, csak szimplán a mai világban már van 12410 ilyen, és senki sem fogja a tiéd nézni valószínűleg.
2014. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "alapnak jó"? Ha többi ezermillió hasonló, 0 nézettségű, teljesen érdektelen csatornát vesszük alapnak, akkor igen, annak tökéletes. Vagy mégis mit vársz attól, hogy feltöltöd a felvételt arról, ahogy játszol? Kérlek magyarázd el nekem, hogy a néző hogyan profitál ebből, és mi olyan dolgot mutatsz, amit már nem csináltak meg előtted ezren.
2014. aug. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!