Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends felfüggeszté...

League of Legends felfüggesztés ellen tudok valami csinálni?

Figyelt kérdés
Most függesztettek fel először, de csak kis időre, mert sokszor elhagytam a játékot. Ez az utóbbi napokban lévő áramszünetek miatt volt. Ilyenkor tudok valamit csinálni vagy csak bele kell törődnöm?

2014. aug. 9. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak bele kell törődni. Nem nagyon hiszem, hogy ez ellen lehet valamit tenni.


Esetleg (bár szerintem nem lehet) megírod a supportnak. :P

2014. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz. Ha a support segítene ilyenkor, akkor a sima afkolók is csak behazudnának valami hasonlót.
2014. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végül is most ezt az egy napot simán kibírom, meg majd csak nem lesz máskor ennyi áramszünet. Csak megérdeklődtem, hogy ha ilyesmi van, vagy más jellegű baj, akkor fordulhatok e supporthoz.
2014. aug. 9. 00:52
 4/7 anonim ***** válasza:
ha csak nemtudod nekik üzeneten keresztül bizonyítani hogy áramszüneted volt,akkor menj inkább addig tv-zni
2014. aug. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tudná, akkor se oldanák föl. Ő ez által sokak játékát rontotta el, akaratlanul. Bele kell törődni.
2014. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha áramszüneteid vannak akkor ne játssz ezzel a játékkal, más játékosok játékát teszed tönkre.
2014. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a support még a normális kérdésekre/észrevételekre sem igazán válaszol, arra pedig végleg nem, amikor valaki jön a kifogásaival, hogy miért leavelt. Ilyen esetben tényleg nem kellene lolozni, 4-en szívják meg miatta :(
2014. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!