Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Transformice hogy kell nyilakk...

Transformice hogy kell nyilakkal pontokat rakni? (lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van aki nyillal rakja ezeket a kék,zöld vagy piros pontokat a deszkákra vagy akármire..

2014. aug. 9. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve! :D A pontokat,azaz szögeket -_- nem a nyilakkal csinálják!A nyilakkal az egeret irányítod,akkor is ha sámán vagy.A piros szöget a B-vel,a sárgát C-vel,a kéket pedig a V-vel tudod letenni.Azaz,ha megidézel pl. egy dobozt ,azt B,C,V billentyűkkel tudod hozzá rögzíteni dolgokhoz! Ennyi lenne a tudnivaló. :D
2014. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok eltévedve az amit te mondasz az nagyon amatör dolog azt hiszem mindenki tudja valamint én nem arra gondoltam...Egyébként szerencsére sikerült kideritenem hogy kell csinálni mert divine modban vagyok és ott ugye nem lehet se zöld -c se piros -b csak kék- v ....ezért több kék pontot rögzitek nyilakkal
2014. aug. 21. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló,igen is lehet nyilakkal "pontokat" rakni.


Mégpedig úgy,kedves kérdező,hogy megfogod a nyilat,lenyomod (pl) a C betűt,és úgyszintén lerakod a nyilat. (De amúgy ha megnyomtad a C betűt,látod is hogy egy zöld pont lesz a nyilon.) :)

2014. okt. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!