Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valóban a Crysis 3 az, ami ma...

Pro Patria kérdése:

Valóban a Crysis 3 az, ami ma grafikailag a legmagasabb szinten áll?

Figyelt kérdés

Akárhol olvasok, hallok valamit bármilyen játékkal kapcsolatban, a grafikánál mindenhol a Crysis 3 jön szóba, mint például "ne várjunk tőle olyat, mint abban", vagy "ez még akár azt is megközelíti", stb. Mindenhol ugyanúgy a Crysisra hivatkoznak ilyenkor, az a mértékadó, és soha nem másra.

Tényleg ez adja ma csúcsot, amit látvány terén el lehet érni?


Korábban nem tudtam elképzelni, mitől lesz valami ennyire egyöntetűen hivatkozási pont grafikailag. Mitől lesz annyira kiugró a többi közül. Néhány napja azonban megláttam a The Last of Us-t, és nem is voltam mindig biztos benne, hogy végig egy játékot látok videóbejátszások nélkül, olyannyira filmszerűen valós a kép, amit ad.

Csupán _egyetlen_ másik játék volt még korábbról, ami ennyire megragadott vizuális élethűség terén, arra emlékeztem belőle, hogy egy partravetődött ember feltápászkodik, és csak egy pisztoly van nála. Mint utólag szembesültem vele, ez az Uncharted, és milyen ironikus: ugyanattól a fejlesztőcégtől van.

Én ezeket látva azt hiszem, ez az elérhető maximum.


2014. aug. 10. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A Crysis 3 motorját több játék is használhatja, de a Crysis kiemelkedik a többi közül. Legújabb grafikai elemek, legújabb DirectX, legmodernebb effektek és hatások. A Crysis széria mindig is erre ment rá. Igen, nagyon nehéz még csak megközelíteni is azt a szemorgiát amit a Crysis 3 dob hozzád. Mindent felhasznál hogy szép legyen, a legmodernebb technikákat alkalmazza. Mai piacon azt hiszem nincs Crysis 3 szintű grafikai megvalósítással megáldott játék. Ott van az első része. Azt hiszem 2006-os, de még ma is gyönyörű. A Crytek inkább tech cég, és inkább erre megy rá, erre legfőképp. Nem tudok játékról ami perpillanat felülmulja.
2014. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerencsére van lehetőségem maxon futtatni a Crysis 3-at és a Battlefield 4-et is és amondó vagyok , hogy az utóbbi valamivel szebb.

Singleben a második pályán esőbe azok a fények szebbek mint a valóságban:D

Ja meg azok a robbanások...

Meg az a víz...

awwwwwww grafika bu zi vagyok :D

2014. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!