Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amnesia the dark descent...

Amnesia the dark descent magyaritás?

Figyelt kérdés
az a baj hogy feltelepitem a játékot(angol) utánna felteszem a magyaritást és elromlik a játék ott mikor belemegyek és ott van a start ott nincs semmi semmi betűt sem számot a rezolúciónál nem ir megpróbálom elinditani belemegy elfeketedik a kép és ezen már csak a kontrol alt + delete segit és ha kimegyek a játékból a deleteel akkor kijön egy olyan ablak hogy black box és ezt irja Game is crashed és valami link alatta pedigexception reason és ezt ira amnesia.exe caused on EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION in module amnesia.exe at 001B:004A5C37 mi lehet a gond?? én értek a gépekhez de ezzem nem tudom mi lehet a baj segitsetek és ne hülyeségeket irjatok előre is köszi a válaszokat ha kell valakinek elküldom a blackboxos ablakot . előre is köszi:D

2014. aug. 11. 16:31
 1/7 anonim válasza:

Ugyanez volt az én problémám is, egyszerűen csak egy másik magyarítást letöltöttem, és működik.

[link]

2014. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lufisman válasza:
kösz most probálom én is mert nekem is ez volt a gondom
2015. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bencebarca válasza:
Én letöltöttem azt amit mondtatok és megkerestem a helyyét az Amnesia-nak és azt írja ki hogy nem ott van valaki el tudnád mondani a pontos helyét akkor?
2015. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
c:Program Files -> Amnesia The Dark Descent -> redist mappába kell telepíteni
2015. jún. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szabú Dávid válasza:
Sziasztok nekem steam es verzió van ahoz van valahol magyarosítás? Töltöttem le többet is de eggyikel se találtam a játék mappáját
2018. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ShaQ01 válasza:

Ha nem találja akkor manuálisan válaszd ki.

Bemész a steam mappádba és a játékra jobb click tulajdonságok(properties) és ott helyi fájlok(local files) és ott megtalálod.

2018. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ádikamánia válasza:
sziatok öm kéne nekem egy kisz szegidség ti hogyan tutátok telepiteni ezt az új magyaritást mert nekem ez a data fájl nem müködi ultraiso lemez olvaso programot használom de mikor be akarom olvas ni vele nem tudom be olvas ni vele pedig töbsör újra letőltötem ti hogyan oldotátok meg ?
2019. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!