Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a Dota 2 és a...

Mi a különbség a Dota 2 és a Lol között? Ti melyiket ajánljátok melyiket kezdjem el?

Figyelt kérdés
El akarom kezdeni az egyiket közülük , de nem tudom melyk a jobb és melyk miben.

2014. aug. 12. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mar 100x volt ez a kerdes, hozza meg kommenthaboru

ott a kereso, a google, meg a youtube, nem igaz hogy nem tudjak a mai fiatalok ezeket hasznalni

2014. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettővel játszottam, szinte ugyanolyanok, a LoL a Dota leegyszerűsített változata, a tárgyak 90%a passzív, nincs deny, stb. Viszont Dotában meg rengeteg a balhere még több száz óra után is, mert nehéz, és minden meccsben lesz minimum 4 Szergej Szergejovics, akinek bár 2000 órája van benne, úgy játszik, mint én a 2. meccsemen (de bezzeg az arca akkora mint egy Tesco parkoló).
2014. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolónak teljesen igaza van. Én dota 2-zöm és pont az fogott meg benne h nehezebb illetve a LoL nekem nem nyújtott akkora játékélményt mint a dota, tehát számomra a dota jobb, a LoL se egy szar játék, neked kell kipróbálnod mind2-t és választani közülük.
2014. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az első válaszoló írta az egyik leg jogosabb dolgot, pár napot olvass végig régebbi kérdések terén és nézz youtube-ot. bármelyik játékkal kapcsolatban nézz "profi" versenyekről készült összefoglalót, vagy skillesebb játékos által feltöltött egyéni meccseket esetleg streameket twitch-en. nézd meg a mozgásokat, taktikákat, spelleket stb és amelyik szimpatikusabb már lehet is választani.
2014. aug. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!