Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb játék konzol és...

Melyik a jobb játék konzol és kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 17:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

bocsi :P úgy értettem:

MElyik a legjobb játékkonzol és kb.mennyibe kerül?

2010. jan. 13. 17:53
 2/17 anonim ***** válasza:
Az új alaplapos Xbox360 már nem rossz, és olcsóbb mint a PS3. De nincs számottevő különbség a kettő közt, max a blu-ray, ami csak a PS3-ban van, de egyenlőre nem sokan használják szval tök mindegy.
2010. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
xbox360, van 3 fajtája: arcade, premium, elite. arcade: fehér, és nincs hozzá merevlemez. premium: szürke színű, és asszem 60 gb-s vinyó van hozzá, elite: 120gb-s vinyó van hozzá. A vinyóra játékokat tudsz telepíteni a dvdkről, amivel azt éred el h gyorsabban tölt. meg tölthetsz rá a Live-ről ganeket/filmeket/kiegészetéseket. Persze vehetsz vinyót akármelyikhez plusszba :) remélem tudtam segíteni
2010. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2. válaszoló nagyon köszi de ezek közül melyik a legjobb?
2010. jan. 13. 18:15
 5/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legjobb.

Szerintem PS3 a legjobb, mások szerint meg Xbox.


De PS3 mellet szólva pár érv:

- még jó pár évig nem megy ki a divatból, xbox-nak még 2-3 éve lehet hátra

- "erősebb" gép, hardverileg, azaz jobb grafika, ha jól van megcsinálva a játék

- Sony gyártotta, akinek az összes eddigi konzolja siker volt (PS1-2 PSP és most ez)

- ha van PSP-d akkor PS3-mal extra dolgokat tudsz vele kezdeni (pontosan nem tudom mit, de van pár extra funkció)

- blu-ray-t is viszi, tehát nem kell külön lejátszó, és pár év múlva már szinte csak blu-ray lesz kapható

- minden előfizetés nélkül tudsz rajta netezni, nem kell hozzá olyan mint pl. xbox live (gondolom otthonra kell net, és annak a kábeljét kell beledugni)


PS3 ellen szóló érvek:

- nem lehet feltörni, tehát még csak az eredeti játékok futnak rajta

És ki is fogytam a rosszból.


De döntsd el te, próbáld ki valahol mindkettőt, ha lehet ugyanazzal a játékkal.

Mindkettő jó, tehát nem fog egyiken sem csak szar játék lenni, de szerintem PS3 jobb.

2010. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok hát persze hogy a elite a legjobb.. de persze az a legdrágább is. 70ezer felett van. az arcade 40 körül, a premium meg 55körül.. vehetsz pl egy arcade-t, és késöbb hozzá egy 20 vagy 40gb-s vinyót ha kedved van.. ez így külön drágább mondjuk
2010. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az arcade ugye minen xbox-ra készült játékot beolvas?És milyen vinyó kell bele olyan minnt a pc-be?
2010. jan. 14. 06:33
 8/17 A kérdező kommentje:
bocs:P az xbox után lemaradt a 360
2010. jan. 14. 06:35
 9/17 anonim ***** válasza:

Az összes Xbox360 egy az egyben ugyan az. Csak annyiban különböznek, hogy hova teszi a mentéseket, de ez semmit nem befolyásol.


Azt, hogy melyik a jobb, a személyes szimpátia dönti el. Én Xbox párti vagyok, mert olcsóbban tudja ugyan azt. A PS3 tényleg erősebb, de nem túl sokkal, és ha 3 év múlva megjelenik a következő generációs Xbox, a Sony is lépéskényszerbe kerül, egy éven belül neki is cserélnie kell. Egyébként addig nem is lesz nagyon haszna a Blue Ray meghajtónak. A több DVD-s játékok mehetnek a HDD-re, a BR filmeknek meg úgyis akkorra lesz "felhasználóbarát áruk".

2010. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Olyan vinyó kell bele mint a pc-be?
2010. jan. 14. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!