Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti melyik szerencsejátékot...

Ottó5 kérdése:

Ti melyik szerencsejátékot kedvelitek és mekkora összeg volt a legnagyobb nyereményetek? (már akinek publikus)

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Sportfogadás: 30ezer.

Póker:

Még kezdő vagyok, de ma sikerült behúznom egy 0,27$ nevezési díjú MTT-t, amivel 79,75$ nyertem. Majdnem 30ezer %-os haszon :D

(Erre jönni fog,hogy oké, de előtte mennyit költöttél rá?)

A válaszom pedig az, hogy ma ültem le először MTT-zni 8 és fél órát szántam rá. Kb 10-15 versenyt játszottam le és a többivel kihoztam magam 0-ra, ez pedig már tiszta haszon volt.

2014. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
CounterStrike Global offensive skinekkel szoktam fogadni a játék esport mérkőzéseire. Azokkal a dolgokkal fogadok, amiket véletlenszerűen kapok a meccsek végén. Ha belejösz, akkor elég jól lehetnyerni vele, csak hát 5 fős csapatoknál nagyon erős az emberi tényező, hogy milyen napjuk van, és mivel egy csapat naponta több mérkőzést is letolhat, ezért elég naprakésznek kell lenned. Valódi pénzt nem akarok beleölni, csak hobbi szinten csinálom, de azért nyertem már pár eurót, centekről indulva, amiket elköltöttem akciós játékokra.
2014. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 hookuszpook ***** válasza:
65%

Sportfogadás. Mert az egyetlen, amivel biztosan nyerni lehet.

Nem az a ényeg, hogy egy fogadással mennyit nyersz, hanem hogy hosszútávon mi az eredmény. Lehet, hogy nyer valaki százezreket egy alkalommal, ha de előtte-utána eljátszott több milliót, akkor van értelme?

Nekem fogadásonként pár Euro vagy még annyi sem a nyereményem, de havi szinten több száz. És évek óta folyamatosan, rizikó nélkül. Szerintem ez így jobban megéri.

2014. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Közel 500 euró.
2014. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
3-as válaszolót nem értem, miért pontozták le, pedig teljesen igaza van! Lehet, hogy valaki szeret kockáztatni, de az én elvem is az, hogy hosszútávon jól jöjjek ki belőle. Ez pedig egyértelműen a sportfogadás.
2014. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A sportfogadás is szerencsejáték, biztos nyeremény ott sincs.
2014. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 hookuszpook ***** válasza:
62%

#5: Köszönöm a támogatást. Az nem zavar, hogy ki mit gondol a módszeremről, csak az, ha valaki olyan mond véleményt, ítéletet, akinek fogalma sincs miről beszélek.


Ha esetleg ő venné a fáradságot és rákeresne a sportbefektetés módszer kifejezésre, elolvasná és utána alkotna véleményt, akkor talán mást gondolna. De ha nem teszi, nekem akkor sem lesz kevesebb havi keresetem a sportfogadásból.

2014. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló első mondata:

"Sportfogadás. Mert az egyetlen, amivel biztosan nyerni lehet. "

És a póker?

Rengetegen élnek csak ebből, ezen felül kis nyereség alacsony téten szinte bárki számára elérhető (tapasztalat).

2014. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 hookuszpook ***** válasza:
33%

#8:

Nem tudok pókerezni, annyit viszont tudok, hogy ott sok függ a véletlentől, a lapok szerencsés sorrendjétől és mellette nagyon érteni kell hozzá. És a nagy nyerési lehetőség mellett benne van az óriási bukta is.

A sportfogadásban van olyan módszer, amelyiknél nem kell érteni a sporthoz, nem kell követni az esélyeket és mégis csak nyerni lehet vele.

2014. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hókuszpók egy iszonyatos nagy hantás. Nagyon jól ismerem a sportfogadást, matematikai és közgazdasági diplomám van, szóval nem holmi egyszeri vérpistike véleményét olvassátok.

Tisztában vagyok a sportbefektetéssel, mint olyannal, a különböző trükközésekkel, arbitrázzsal, és társaival.

Az egésznek a lényege: ha van rengeteg pénzed (itt most milliókat érts), akkor tényleg vannak rengeteg időt felemésztő módszerek, amivel 99,5%, hogy hosszú távon is kissé nyereséges leszel. (Itt havi szinten pár százalékot kell érteni, senki ne reménykedjen abban, hogy majd havonta megduplázza a bevételét.) Meg persze arról is elfeledkeznek, hogy ennek is vannak buktatói, és bár tényleg nagyon ritka, de nem példa nélküli, hogy valaki a befektetettt százezreit-millióit elbukja. (De mindjárt jön Hókuszpók nagymester, és mindenkit lenézve-lehülyézve bizonygatni fogja, hogy márpedig ez 100,00%-ban biztonságos módszer. Higyje azt. ;-) Csak remélem, soha nem fog abba a 0,5%-ba beleesni, akik bukják a millióikat.)

2014. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!