Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom felvenni...

Miért nem tudom felvenni haverom steamen?

Figyelt kérdés

A steam barát limit még nem telt meg mert még van szabad 100 helyem de nem enged felvenni haveromat..

Ezt írja "Hiba a barát hozzáadásakor. Próbáld újra."

Akárhányszor próbálom nem jó. Még gép illetve steam resi is volt. Aki értelmes választ ad annak megy a zöld kéz!



2014. aug. 13. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Hogy vársz értelmes választ mikor ilyenek vannak hogy "töltött káposzta" meg "videománia" ?
2014. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
tőtött káposzta! tőtött tőttöt káposzta! Amúgy tudom hogy miért, de a töltöttkáposztát írom le inkább.
2014. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Talán azért, emrt a haverod nem steames? Sokan tört steammel játszanak, ami azt jelenti hogy nem eredeti, boltban vett steamjük van, hanem csak egy másolat amit valahonnan letöltött. Könnyen le lehet ellenőrízni. Ha a steam ID-je nem 8 számjegyű, hanem több, akkor az hamis steam.
2014. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy tört Steam. Mivel egy teljesen ingyenes programról van szó amit nem lehet boltban megvásárolni. Talán az a baj, hogy neki még nincs egy játéka sem Steam-en. Legalább egy ingyenes játékot le kell töltenie, hogy fel tudjon venni barátokat.
2014. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Képzeld van :) Van játék amihez konkrétan kell ilyen "crackelt steam" nemtudsz vele semmit csinálni de a játék úgy érzékeli hogy be van kapcsolva és megy a multi hamachin meg ilyenek. Pl : f1 | (És konkrétan felkell tenni a rendes steamet és rá crackelni :) )
2014. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Attól a Steam még eredeti, több haverom is csinált ilyet warez játékkal, és semmi gond nincs ami miatt nem tudnám felvenni és semmi más baj sincs.
2014. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes mert nekem utána nem ment és újra kellet tennem az egész steamet. Na nosza nekem mindegy
2014. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4: De igen van tört steam, #5 már leírta. Az lehet hogy az a steam ugyan az mint ha megvennéd, de a STEAM ID-d nem. Innentől kezdve pedig ez lehet a probléma forrása. ha nem hiszed írd be konzolba a status parancsot. Az iagzi steameseknek 8db számjegyből áll, az ilyen crackelt steameseknek több számjegy- Másrészt 1024-es felbontásban az eredeti steameseknek mutatja a "kisképet" a nevük előtt. De még számtalan különbséget fel tudnék sorolni. A léyneg az, hogy attól hogy a steam programot felteszed, még nem elszel steames. Az egyáltalán nem ugyan az, mint ha eredetibe megvennéd.
2014. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van CS:GO-ja és rám is tud csatlakozni ha lobbyban vagyok de felvenni nem tudjuk egymást... Játszottunk is már de az lenne a legjobb ha a barátlistámon lenne
2014. aug. 13. 21:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem az a felhazsnálóneve, amit neked megadott, és ezért nem tudod felvenni... Vagy nézessed meg vele a steam profiljában hogy mi a felhazsnálóneve (nem a sima neve!), vagy vegyen fel ő téged...
2014. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!