Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Garrys'mod Model és Textúra...

Slender0820 kérdése:

Garrys'mod Model és Textúra hiba?!

Figyelt kérdés
A napokban megvettem eredetiben a Garry's mod-ot. De sajnálattal láttam, hogy néhány letöltött map, jármű nem úgy üzemel ahogy rendeltetés szerűen kellene, ez alatt azt értem, hogy modell és textúra hiba van, egyes helyeken. Nagy error logó, és lila fekete négyzetrács tündököl egyes mappon, modellen. Valamint ez alól a MULTY PLAYER sem kivétel, kérlek segítsetek. :(

#mod #Garri's
2014. aug. 13. 12:22
 1/2 anonim válasza:
Kell hozzá a counter strike source, portal halflife, és a tf2. Ezeket le kell töltened és a fő mappájukba lesznek olyan mappák hogy material models script mappa azokat mindeggyikből át kell másolni a garry's mod mappájába ahol ugyan ezeket megtalálod!
2015. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy kérdezd a profi MediEvil-t!
2015. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!