Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj (sims 3)?

Mi lehet a baj (sims 3)?

Figyelt kérdés
Pár napja leszedtem egy pár nraas modot a simshez a gépre, ami működött is, nem azzal volt a baj. Viszont amikor legközelebb beindítottam a játékot, és amikor beléptem a családomhoz, bejött a város, meg a kezelési panel(?) is, de az aktuális simem képét nem mutatta, nem lehetett semmire sem kattintani és a térkép nézetben is csak nagyon "alacsonyra" lehetett felmenni. Újratelepítettem a játékot meg az összes kiegészítőt, de már be sem indult, csak nagy sötét képernyő és a nyíl forgása jelezte csak, hogy tölt, de olyan sokáig, hogy azt nem lehetett kivárni. Mi lehet a baj vele? Egyébként az összes eredeti..

2014. aug. 14. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy túl sok a kiegészítő és emiatt már nem bírja a gép, vagy nagyon akadozik( ha betölt). Nekem ez volt a problémám. Majd újratelepítettem és csak 1, 2 kiegészítővel már ment is. :)
2014. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

emiatt nem ellett volna újratelepíteni, hanem csak egy másik mentést betölteni, illetve ha ilyen gond van, érdemes a cash-t törölni, ha kell átküldöm pm-ben azt a batch file-t ami törli a cache-t

(vagy megnézed mit töröl és kézzel kitörlöd azokat)

2014. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!