Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft unban hack?

Minecraft unban hack?

Figyelt kérdés
Az a történet, hogy a tulaj a barátom és összevesztünk. Emiatt kibannolt a szerveréről, ahol más sok mindent értem el. Azért hack-et kérdezek, hogy meglepjem.Már joutube-on sorra próbáltam az összes hack-et, de csak 2, ismétlem 2 jutott el odáig, hogy sikerült elindítani. Persze utána az egyik nem vált be, a másikhoz meg kellett még valami dll fájl.

2014. aug. 15. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt mint veled. Felépítettem egy konkrét szervert, a tulajnak rossz napja volt kidobott. Nélkülem nem halad sehova úgysem. Hagytam a fenébe. Tedd te is ezt. Minecraft szerverből már úgy is van elég.
2014. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha bárki feloldhatná a bant, akkor nem lenne értelme az egész rendszernek.

Hack-kel pedig vigyázz, mert a youtube videó a legtöbb esetben manipulált, vágott, vagy nem azt a programot futtatja amit neked letöltésre ajánlanak. Mivel a legtöbb hack átverés és kamu, lehet hogy a letöltött program nem fog semmit csinálni, de te elindítottad és a háttérben egy kémprogram fut azóta.

2014. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2014. aug. 15. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy unbann hack mivel a tiltó listát a szerver oldal tárolja nem a kliens szóval ha van is olyan akkor az onnantól kezdve illegális mivel nyílván bele kell hogy túrkáljon a ftp-be avagy a rendszer fájlokba vagy tudom is én hogy ott hogy van a bann:D Na mindegy szóval ha unbannoln akarod magad akkor tmac addres changer segíteni fog lásd az alábbi linket: [link]

Aztán ip cím váltás+ még egy név váltás és fel van oldva a bannod.

2014. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor egyáltalán nincs megoldva at unban hack, csak újrakezdem a szervert. -_-
2014. aug. 21. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!