Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik hiányoznak a sims4-ből?

Encsi00801 kérdése:

Mik hiányoznak a sims4-ből?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy nem lesz gyerek és fiatal felnőtt. Ez igaz? És vannak még ilyen különbségek a sims3-hoz képest?

2014. aug. 15. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Amiket eddig tudok:


-Nem lesz Toodler, helyette a megszületett kisbaba rögtön gyerekké cseperedik

-Nem lesz medence (ami már a The Sim 1-ben is volt...)

-Hiányzik a Crerate-A-Pattern funkció (Azaz jóval kevesebb ruha anyagot tudsz használni, csak a beépítetteket és te magad nem csinálhatsz mondjuk...csempe mintás pólót...)

-Oh és nem lesz magyarul, ha ez fontos :D


Ami igazán új:


-Végre elköltözhet a simed másik városba, normálisan.

-Több szerepük van az érzelmeknek, olyan vágyaik nem lesznek mint eddig, egy kicsi másképp nyilvánulnak meg majd ezek, élethűbben.

-Ha nem vagy kreatív akkor csak megfogsz egy létező szobát és berakod...szóval lustáknak szuper lesz

2014. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azt olvastam , hogy a gyerek kérdést még meggondolják
2014. aug. 15. 15:59
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy normálisan elköltözhet?
2014. aug. 15. 16:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha az egyik simed gyereke el akar költözni egy másik városba akkor már utána is kapcsolatban tudnak maradni. Illetve úgy rémlik hogy most ha elköltözik, akkor a családfáról eltűnnek az ősök, bár mintha az emlékei megmaradnának (rég játszottam :D). Szóval most már úgy költözik el a simed mint a való életben, nem felejt el semmit és szabadabb lesz az átjárás a városok között.
2014. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. aug. 16. 14:06
 6/13 anonim válasza:

Szia!


Fiatal felnőtt kor lesz, csak a tipegő kor marad ki. (Lehet, hogy később egy kiegészítőben kihozzák majd) Illetve sokan lázonganak amiatt is, hogy a tinik szinte teljesen úgy fognak kinézni, mint a felnőttek, nem lesz magasságkülönbség köztük, ahogy a korábbi verziókban. Illetve az öregek sem hajlott hátúak lesznek, mint eddig, hanem úgy fognak kinézni, mint a felnőttek, és már az ősz haj sem kötelező nekik a CAS-ben, tehát összességében lesz 4 korcsoportunk, amik közt nincs ránézésre különbség :)


A szomszédság már nem lesz olyan "nyitott", mint a sims3-ban, cserébe a betöltési idő sokkal rövidebb lesz, és nem lesz lagolás (ilyen megfontolásból vették ki egyébként a create-a-style funkciót is, ami szintén nagy visszalépés a korábbiakhoz képest szerintem)


Ha nagyon a negatívumokra vagy kíváncsi, itt összegyűjtötték az összes hiányosságot a sims2 és sim3-hoz viszonyítva:


ttp://www.game.co.uk/en/the-sims-4-collectors-edition-only-at-game-243211


Ezek alapján a játék nagyon bénának tűnhet, de illett volna ezek mellé egy pozitív listát is írni, hogy milyen újdonságot kapunk cserébe :)

2014. aug. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Bocsi, előző vagyok, az előbb rossz linket postoltam :D


Ez a jó:

[link]

2014. aug. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Oh, köszönet a linkért.


Ha nem lesz családfa, akkor mi értelme a költözésnek...mármint eddig a családfa volt a legjobb benne, de mindegy, ha esetleg ír valaki egy pozitívum listát szívesen megnézem.

2014. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Találtam egy listát az újdonságokról is :)


[link]


Összességében szerintem most a mesterséges intelligenciára (érzelmek, egyedi simek, egyedi reakciók) helyzeték a hangsúlyt, ennek az oltárán áldoztak fel sok funkciót, amik a korábbi verziókban benne voltak. (de abban igazad van, hogy a családfának maradnia kellett volna - elég alapvető dolog egy élet-szimulátorban)


Összességében majdnem 15 éve töretlen népszerűségű a sims-sorozat, ez nagyon nagy idő, a játéknak időnként meg kell újulnia. Azt majd az eladási statisztikák eldöntik, hogy ezzel a megújulással jó irányba indultak-e el :)

2014. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mi az,hogy nem lez magyarul? :O
2014. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!