Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri wow, routeren megosztva...

Tauri wow, routeren megosztva a net, ha öcsémet bannolják akkor ezáltal engem is?

Figyelt kérdés
Hello! Az öcsémmel routeren keresztül van megosztva a netünk, ő most fog elkezdeni wowozni de érzem hogy fixen bannolni fogják:D, ha őt ip bannolják akkor ezáltal engem is? Vagy meglehet oldani hogy neki más ip címe legyen? Amúgy t-fosnál fix ip címem van.

2014. aug. 15. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
eloszor csak account bannt kap valoszinu
2014. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csiß ***** válasza:

Jah..Csak accountot banolnak (szóval ne add meg a tiédet neki xD ).

IP-t értelmetlen lenne banolni.Restartolod a routert és máris új IP-d van (ha nem fix IP-re vagy előfizetve..amit azért kétlek).

2014. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajnos fix ip-s netem van. Ha accountot bannolnak csak azt amelyikkel szabályt sértett? Vagy az összes olyan accot amivel azon az ip cimmel játszott?
2014. aug. 15. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a szabalysertot
2014. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!