Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék új processzort...

Szeretnék új processzort venni! Tudnátok segíteni? Főleg játékra használnám.. (a gépem lent van)

Figyelt kérdés

AMD Radeon HD 6700 Series

Intel Core i3 3,10 Ghz (4 magos)

8GB Ram


Legelősszőr egy intel core i7-re gondoltam.... egyébként ezt az intel core i7-et vinné az alaplapom: [link]


Továbbá játékra asználnám és ahogy halottam jön az i9 és az i5 tökéletes játékra! Tehát i5-t vegyek? Ja és a videókártyám meddig lesz jó játékra még? 1-2 év?



2014. aug. 16. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
játékra videokártya kell és nem processzor. Ehhez a videokártyához ami van bőven jó a mostani procid is. Bár azért megnézném, hogy melyik i3-asnak van 4 magja, mert nem sok olyanra emlékszem ilyen magas órajellel. (szerintem inkább 2 magos és 4 szálas lesz az)
2014. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

most vettem észre hogy tényleg rosszul írtam le a procit sorry

Intel Core i3 3,10Ghz 2100 (2 Mag)

2014. aug. 16. 20:53
 3/3 HUN_Sector ***** válasza:
Innen már csak az i5 fele lenne értelme előrelépni, i3-on belül nem lenne hatalmas nagy változás. Ajánlható pl. a 3,4 ghz-es 4 magos i5-ös sorozat, de ezek jelenleg még 50 felett vannak. Egyelőre inkább kártyát cserélj, mert a 6700-as sorozat idejétmúlt.
2014. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!