Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3: Mennyire számít,...

Diablo 3: Mennyire számít, hogy a fegyveremnek milyen sebzése van? Holy, Fire, Cold, stb. vagy fontos, hogy a fegyveremen is holy damage legyen?

Figyelt kérdés
Minden skillem holy damage-et csinál és a tárgyaim is holy attack increase-t adnak. Mennyire fontos, hogy a fegyveremnek is holy damage-e legyen? Milyen százalékban/mennyit számít? Vagy az mindegy? Pl az arcane damage-es fegyvernél, ha minden skillem holy, akkor is megkapok minden bónuszt, vagy fontos, hogy a fegyveremen is holy damage legyen?

2014. aug. 16. 10:14
 1/4 anonim válasza:
0%
A dio 2 amiről te beszélsz, a 3ban nincsenek ilyenek, ráadásul csak a fegyó számít, ha nem használt 1 skillt sem, akkor is irtasz. A 3ban nincsen skillfa sem, mindegy mivel mész közülük, elvan baszva az egész rajtam kívül még 2 millió ember szerint :)
2014. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A 3-ról beszélek, és vannak skill fajták (ha észrevetted a nagy okosság közben, hogy egyik fegyver +holy sebzést ad, a másik + fire sebzést, a harmadik csak sima + damaget-t...).

Az, hogy ez nem számít, az más dolog - ha tudtad értelmezni, arra vonatkozott a kérdés, hogy ennek van-e jelentősége vagy nincs.

Sose játszottam a 2-vel; 2 hete vettem meg a 3-at, bocs, hogy nem tudom és megkérdezem, mert nem egyértelmű.

2014. aug. 23. 11:30
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyébként azóta már kaptam választ, és az egyik patch óta nem számít csak, előtte volt jelentősége; szóval ez frissen változott.

Azt azért rakd fel youtube-ra, hogy skill nélkül irtasz a fegyóddal tormenten. :)

2014. aug. 23. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok játékos épít egy bizonyos sebzéstípusra, de szerintem ne éri meg, csak ha nagyon speciális tárgyaid is vannak hozzá (pl: a "Wyrdward" gyűrű bizonyos eséllyel stun-ol, ha villámsebzést okozol).
2015. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!