Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4-el kapcsolatban valaki...

PS4-el kapcsolatban valaki tud pár kédésre válaszolni?

Figyelt kérdés

a segítségeteket szeretném kérni,ugyanis a napokban lesz PS4-em,viszont most már teljesen össze vagyok zavarodva a PS networkkel kapcsolatban...amikor PS3-am volt,legtöbbször fifáztam,és nem voltam online,vagy nem játszottam online meccseket,(de régen COD-oztam is és ott viszont rengeteget játszottam online) stb...de például ahhoz kellet az internet,hogy a legfrissebb keretet letöltsem stb...na most, 2 kérdésem lenne.az egyik,hogy ugye átvihető ps4re a profilom.azaz az PS ID-m?a másik pedig hogy idáig azt lehetett mindenhonnan hallani hogy milyen jó a PS-eseknek,mert az xbox-osokkal szemben nekik nem kell havidíjat fizetni ahhoz hogy tudjanak online játszani,(pl a COD-al),de mostanában sokat hallok a PS+ előfizetésről...szóval ez meg fog változni a PS4-nél,és ha mégsem fizetnék elő,akkor sok dologtól esnék el?ill. olyanoktól is h pl. nem tudok majd online játszani?

előre is köszi a válaszokat,nagy a káosz a fejemben ezzel kapcsolatban.


2014. aug. 16. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy online tudsz játszani kell PS+ ( kivéve az Elder Scrolls Online ). És átvihető
2014. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!